×

Pozývame na “Lusofutebol Revival”, ktorý sa uskutoční dňa 26. 6. na pláži Mágio T-com v Bratislave

“Lusofutebol Revival” je voľným pokračovaním futbalových turnajov “Lusofutebol”, ktoré sa uskutočnili v rokoch 2003 a 2004 s cieľom združiť po portugalsky hovoriacu komunitu a poskytnúť možnosť športového aj kultúrno-spoločenského vyžitia.

Príchod a registrácia hráčov je od 15:00, zápasy začnú o 16:00. Okrem futbalu sa môžete tešiť aj na program pre deti a, vôbec, príjemne strávené chvíle s portugalsky hovoriacou komunitou. Záujemcovia o hru sa môžu prihlásiť na martina@portugal.sk.

Prijímame registrácie hráčov z jednotlivých krajín: Angola, Brazília, Portugalsko, Slovensko. Zápasy medzi jednotlivými tímami- štátmi sa budú hrať na mestskej pláži Magio od T-com, budú 4. Počet hráčov: 5, Čas jedného zápasu: 2 x 12 minút, keďže pôjde o plážový futbal. Ihrisko je rezervované od 16.00 do 18.00 hod. Zároveň sme pre záujemcov na tento čas rezervovali aj 1 volejbalové ihrisko. Čakáme účasť všetkých, fanúšici, priatelia a rodiny sú vítaní.

PRAVIDLÁ PLÁŽOVÉHO FUTBALU


Convidamos ao encontro de futebol “Lusofutebol Revival” que se realizará no dia 26 de junho na praia Mágio T-com em Bratislava.

„ Lusofutebol Revival“ é a continuação de tourneios de futbol „ Lusofutebol“, quais se realisaram nos anos 2003 e 2004 com o fim juntar a comunidade portuguesa e oferecer a possibilidade de diversão desportiva, cultural e social.

Os convidados podem chegar e registar-se a partir das 15:00, o encontro começa as 16.00. Além de futebol, haverá programa para as crianças e, enfim, para todos que querem passar uma tarde agradável no meio da comunidade lusófona. Os interessados em participar no jogo podem mandar o email ao martina@portugal.sk.

O dia do nosso torneio de futebol está a aproximar-se, eis algumas novidades: ainda se admitem jogadores (martina@portugal.sk). Vamos ter 4 equipas: angolana, brasileira, portuguesa e eslovaca. O torneio vai ter lugar na praia de Bratislava, Magio da T-com. Vão ser realizados 4 jogos, 1 jogo – 2 x 12 minutos. Número de jogadores: 5. O campo está reservado para este sábado das 16:00 às 18:00. Ao mesmo tempo estará disponível o campo de voleibol para quem quiser jogar. Esperemos que venham todos a torcer, amigos e famílias.

Späť na zoznam Chcem podporiť prípravu podobného podujatia Podporiť